מחלקת תוספות השיער

מילוי והארכת שיער

NA משתמשים בתוספות שיער 100% טבעי,לא מעובד, שיער אירופאי , אשר מגיע אלינו במצבו הטבעי מבלי שעבר תהליך עיבוד במפעל. תוספות השיער מותאמות באופן אישי לכל לקוחה והתחושה וההרגשה היא של המשך השיער הטבעי של הלקוחה ועל כן ניתן להתנהג בחופשיות ולהנות משיער גולש ארוך ונעים . NA Hair משתמשים במכשור וחומרים מתקדמים ששומרים על מבנה השערה ומונעים נזקים בשלבי החיבור והפירוק . בשונה ממקומות אחרים המשתמשים בדבק או קשירות או חומרים כימיים הפוגעים בשיער- אז שימו לב והזהרו מחיקויים !!!  אנו משתמשים בחיבור מיוחד בעל בסיס פולימיר העשוי מחומרים טבעיים בלבד, עמיד בחום ולחות והכי חשוב אינו פוגע בשיער הקיים של הלקוחה או בקרקפת! בנוסף לכך חיבור תוספות השיער כמעט ובלתי מורגשות עם חיבורים דקים וטבעיים. יש לבחור בתוספות שיער איכותיות המיוצרות משיער טבעי שלא עבר תהליך עיבוד. בזכות איכותו הגבוהה של השיער שאנו מייבאים זהו 100% שיער אדם טבעי בלבד

 

תהליך חיבור התוספות:

תהליך זה נעשה בצורה פשוטה יחסית, מבלי לפגוע בשיער הלקוחה  חשוב להדגיש שבזכות השיער האיכותי שאנו משתמשים הינו עמיד לאורך זמן כך שאינך צריכה להחליף את התוספות הקיימות אלא רק את החיבור הפולימירי של יחידות השיער. השיטה החדשנית ביותר כיום של הלחמה הינה הלחמה קרה ובאמצעות פולימיר שאינה פוגעת בשיער הראש וחיבורי השיער דקים ואינם מורגשים למראה או מגע יד. יתרון משמעותי בשיטת חיבור זו שהפולימיר בו אנו משתמשים ב NA  הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטבעי של הקרקפת. 

 

NA Hair משתמשים בתוספות הטובות ביותר בעולם מחברת GREAT LENGTHS הנחשב לטוב והאיכותי בעולם ומסיבה ברורה, השיער בסוף הטיפול נראה פשוט מדהים, מבריק ומלא חיים.  השיער הינו 100% טבעי - תוספות השיער מיוצרות משיער אמיתי הנגזר, נשמר ונאסף משורש השיער ועד לקצה השיער בכיוון אחיד. תוספות השיער ניתנות להסרה בקלות, וניתנות באותה קלות לחיבור מחדש כדי להתאימן לשיער שגדל. אפשר לשחות איתן, לחפוף אותן ולבצע כל פעילות ממש בצורה רגילה ללא כל חשש. חיבורי השיער הם בצבע השיער ומורכבים מפולימרים חלבוניים הרשומים כפטנט, גמישים ועמידים, קטנים ודקים ואפשר ללטף את השיער מבפנים ומבחוץ מבלי להרגישם כלל, בעוד שבחברות אחרות נעשים החיבורים מדבק, על כל ההשלכות השליליות שבכך. "גרייט לנגט'ס" משתמשת רק בשיער remy. משמעות המושג 'רמי', היא שלכל השערות בקווצת השיער של "גרייט לנגט'ס" יש כיוון צמיחה זהה, כאשר בשורש נמצא חיבור הפולימר. באופן זה, כאשר נגזר השיער, הגזירה נעשית בקפידה ובמשך כל הזמן, השיער שומר על כיוון הצמיחה הטבעי שלו. משמעות הדבר היא שהרעפים של השיער פונים לאותו כיוון וכך השיער מקבל נפח מרשים ונמנעת היווצרות קשרים.

 

הוראות תחזוקה של תוספות השיער:

על מנת להנות ולשמור על תוספות השיער לטווח הארוך עלייך להקפיד על:

* הברשת השיער במברשת מתאימה 

*בכל חפיפה יש להשתמש במסכה איכותית העשירה בויטמנים ובחומרים מזינים ( חשוב לזכור כי תוספות השיער לא ניזונות משורש 

השיערה)

* לא מומלץ לישון עם שיער רטוב 

*לפני כניסה לים או לבריכה יש לאסוף את השיער או לכסות בכובע ים ומומלץ לפני למרוח מסכת הזנה כדי למנוע מגע ישיר עם מי הים/הבריכה.

 

יתרונות תוספות השיער:

*תוספות השיער ידידותיות לשיער ולקרקפת ומשתלבות בצורה מושלמת מבלי לפגוע בשיער הטבעי או בצמיחתו.

*מראה ותחושה מושלמים המעניקים תחושה טבעית לחלוטין

*ניתן להתנהג עם השיער ללא שום מגבלה

*השיער חזק ועמיד לאורך זמן

*ניתן לעצב את השיער בהתאמה אישית על פי כל סגנון ובכל צבע שתבחרי

*התוספות אינן פוגעות בשום צורה בשיערך הטבעי וניתן להסירן בקלות

*מעשיר את היופי הטבעי שלך ושומר על מראה זוהר ורענן

*הסוג היחיד של תוספת שיער שבה החיבורים לא מורגשים ואינם נראים לעין

*שינוי מיידי באורך השיער בצורה טבעית לגמרי

*הוספת נפח נוסף בשיער עדין ושברירי למראה מלא ובריא

*שינויי גווני צבע השיער בהתאם לעיצוב השיער ללא חומרים כימיים

*פיתרון מיידי לבעלות שיער דליל וחסר צורה

*יצירת אפקטים אופנתיים מדהימים ואפשרויות עיצוב רבות

 

תוספות השיער מוסיפות יופי וזוהר לכל אשה, ומגשימות תוך דקות חלום שלא תמיד קל לממשו, תוספות השיער העניקו לאותן נשים את המראה הטבעי של שיער ארוך ומטופח ונשים רבות, ביניהן זמרות , שחקניות, דוגמניות, ומגישות טלוויזיה החליטו לשנות מראה ולהאריך את השיער מבלי להמתין זמן רב עד לצמיחה הטבעית, פשוט חלום שמתגשם בצורה מהירה ובהשקעה כספית סבירה בהחלט.

עכשיו ניתן להגשים את החלום ולהצטרף לאלפי נשים בעולם המאריכות ומעבות את שיערן עם תוספות שיער 100% טבעי המוסיפות למראה שלך זוהר ויופי ממש כמו לכוכבות הגדולות בהוליווד.

 

אם את רוצה להנות מהארכת שיער בשיטה ייחודית ומתקדמת עם תוספות שיער איכותיות , צרי קשר עוד היום ואנו נעניק לך ייעוץ .

 

 

 

או הדבקות בקרקפת_
נשים רבות סובלות מדלילות שיער, התקרחות ב
נשים רבות סובלות מדלילות שיער, _חלק מהגו
מילוי שיער בפוני בשיטה ייחודית!  נשים רב
NA Hair _  www.nahairclinic

מילוי ועיבוי שיער דליל 

 

נשים רבות סובלות מדלילות שיער, התקרחות בפדחת. במקרים רבים איבוד השיער משפיע על הביטחון העצמי, ואף מפריע בחיי היומיום. 

חלק מהגורמים לכך הם גורמים פנימיים כגון גנטיקה, מתח נפשי, הרגלי תזונה או שינויים הורמונליים, טיפול לקוי בשיער.

NA hair מציעה פתרון מהפכני ומתקדם: מילוי קרחות ועיבוי שיער בשיטה ייחודית ומתקדמת  תוך התאמה מושלמת לסוג וגוון השיער של הלקוחה לתוצאה של שיער מלא שופע וטבעי ביותר   חשוב להדגיש - לא פוגע בשיער הקיים של הלקוחה (ללא דבק . ללא קשירות .וללא חומרים כימיים שפוגעים בשיער ובקרקפת !  שימו לב! זה ממש לא פאה לא במראה ולא בהרגשה - אצלנו שמים דגש על מראה טבעי ביותר ושימוש ביחדות שיער מהמתקדמות בעולם שאפילו הרבה מכוכבות הוליווד בחרו  בה.

היחידה מותאמת לכל לקוחה בהתאמה אישית בלבד  התוספת משתלבת בצורה מלאה עם שיערך ולא גורמת לחסימת עור הקרקפת. 

בשונה ממקומות אחרים העובדים עם דבקים /קשירות או חומרים כימיים הפוגעים בשיער הקיים שלך ובקרקפת וגם עלולים  לגרום לבעיות עור, היזהרו מחיקויים!

יחידות תוספת השיער עמם אנו עובדים הן  איכותית אשר מותאמת לכל לקוחה בהתאמה אישית בלבד                                                                     

יחידת השיער מאווררת ושזורה ברשת מיוחדת המאפשרת לקרקפת לנשום ולשלב את השיער האישי של האישה עם שיער התוספת.

את היחידה מחברים לראש לשיער בחיבור בטוח ומתקדם  ע"י פולימיר איטלקי בלעדי ל NA Hair clinic .

באמצעות שיטת החיבור הייחודית תוכלי גם את להנות משיער מלא נפח טבעי ובעל מראה בריא

מה יכול לגרום לשיער דליל או להתקרחויות מקומיות?

חלק מהגורמים לכך הם גורמים פנימיים כגון גנטיקה, מתח נפשי, הרגלי תזונה או שינויים הורמונליים, טיפול לקוי בשיער.

אם את רוצה להנות מהארכת שיער בשיטה ייחודית ומתקדמת עם תוספות שיער איכותיות , צרי קשר עוד היום ואנו נעניק לך ייעוץ חינם .

NA המרכז לטיפולי שיער מתקדמים 

 

 

NA Hair clinic  | 08-923-7360 | 054-326-4037

 

הדמיות שיער לגברים|הדמיות שיער לנשים|טיפולי שיער|תוספות שיער|החלקות יפניות|טיפולי קרפקת|תיקון הדמיות|עיצוב שיער|מעצב שיער|מילוי צלקות|מספרה|קליניקה להדמית זקיקי שיער